Акції Twitter обвалились на 8% в Німеччині після блокування акаунта Трампа

Акції Twitter обвалились на 8% в Німеччині після блокування акаунта Трампа

Акції соцмережі, що котируються в США, також впали на 8% на премаркеті

Акції Twitter обвалились на 8% в Німеччині після блокування акаунта Трампа
фото unsplash.com

Акції Twitter, що котируються на німецьких біржах, впали на 8% в перший торговий день після того, як пізно ввечері в п'ятницю був заблокований обліковий запис президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters.

Компанія заявила, що блокування акаунта Трампа, у якого було понад 88 млн підписників, було пов'язане з ризиком подальшого насильства після штурму Капітолію США в середу.

Акції соцмережі, що котируються в США, також впали на 8% в ході торгів на премаркеті в понеділок вранці.

Нагадаємо: улюблена комунікаційна платформа Трампа Twitter назавжди заблокувала обліковий запис Трампа. У своїй заяві президент США звинуватив Twitter в координації його блокування «з демократами і лівими радикалами, які хотіли видалити мій акаунт з платформи, щоб змусити мене замовкнути – і вас, 75 млн великих патріотів, які проголосували за мене».

Загалом більше десятка компаній ввели безпрецедентні обмеження або повністю заборонили нинішньому главі Білого дому користуватися їхніми послугами, а в деяких випадках також і деяким з його соратників і прихильників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло