Українська компанія AirSlate залучила $40 млн інвестицій

Українська компанія AirSlate залучила $40 млн інвестицій

Компанія планує направити інвестиції на розширення функціональності продукту і вихід на нові міжнародні ринки

Українська компанія AirSlate залучила $40 млн інвестицій
Фото: pixabay.com

Стартап по автоматизації робочих процесів airSlate (колишній PDFfiller) оголосив про залучення $40 млн інвестицій від Morgan Stanley Expansion Capital, General Catalyst і HighSage Ventures. Про це йдеться на сайті компанії.

Компанія повідомила, що фінансування буде використано для збільшення продажів до $100 млн у 2021 році з акцентом на розширенні функціональності продукту та інтеграцію додаткових варіантів використання.

Також airSlate планує направити інвестиції на маркетинг і вихід на нові міжнародні ринки.

«Автоматизація бізнес-процесів і управління документами з безпечного, всеосяжного і надійної хмари – це те, що компанії шукають для модернізації своїх додатків і підтримки клієнтів, партнерів і співробітників. Унікальний пакет airSlate – ідеальний приклад того, як компанії можуть і будуть працювати в цифровому форматі в майбутньому», – зазначив член ради директорів airSlate і головний виконавчий директор General Catalyst Пол Саган.

Із закриттям цього раунду загальні інвестиції в airSlate становлять $80 млн.

airSlate – SaaS-компанія, основний продукт якої – сервіс для автоматизації документообігу. Рішення airSlate в автоматизації бізнесу без коду дозволяють нетехнічним користувачам перетворювати свої бізнес-процеси в цифровий формат перевівши їх в хмарні сервіси.

За інформацією airSlate, у компанії понад 20 млн клієнтів, а число співробітників перевищує 700 осіб.

Раніше Mind писав про те, як бізнес розвиває інновації в Україні, і де компанії беруть технології.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло