Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Прем'єр-міністр Естонії подав у відставку через звинувачення в корупції

Прем'єр-міністр Естонії подав у відставку через звинувачення в корупції

Скандал з партією Юрі Ратаса пов'язаний з наданням державного кредиту та фінансування політичною силою компанії Porto Franco

Прем'єр-міністр Естонії подав у відставку через звинувачення в корупції
Юрі Ратас
фото www.facebook.com/ratasjurirus

Лідер Центристської партії Юрі Ратас оголосив про свою відставку з поста прем'єр-міністра Естонії на тлі пред'явлених підозр у кримінальній справі про видачу пільгового державного кредиту компанії Porto Franco. Із відповідною заявою він виступив в ніч на середу в соціальній мережі Facebook, передає Baltija.eu.

Рішення було прийнято після багатогодинного засідання правління Центристської партії.

«У політиці для вирішення важких ситуацій доводиться робити дуже непростий вибір. У сформованій сьогодні ситуації, виходячи зі своїх цінностей, я прийняв рішення піти у відставку з поста прем'єр-міністра Естонської Республіки. Це рішення було прийнято після консультацій з правлінням і фракцією Центристської партії, а також з найближчими колегами. Можливими здавалися різні рішення, але тільки одне з них є правильним, – наголосив Ратас. – Оприлюднені підозри прокуратури не означають, що хтось однозначно винен, але вони неминуче кидають серйозну тінь на всіх причетних. У такій ситуації здається однозначно правильним виходом піти у відставку та дати можливість пролити світло на всі обставини і досягти ясності».

Він також додав, що мав розмову з генеральним прокурором і з генеральним директором поліції безпеки, «які підтвердили, що у них немає ніяких підозр» щодо нього.

«Як голова Центристської партії я також можу з повною щирістю запевнити, що я не скоював і не схвалював жодних дій, які суперечать законам або почуттю справедливості. Звичайно, як голова політичної партії я також повинен взяти на себе відповідальність і за те, що це питання отримало однозначне, чітке і справедливе рішення», – додав лідер центристів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті