Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Австрія змінила умови в'їзду для українців

Австрія змінила умови в'їзду для українців

Вони діятимуть з 15 січня

Австрія змінила умови в'їзду для українців
фото: pexels.com

Австрія додала нову вимогу до правил перетину кордону для іноземців. Так, з 15 січня українці, які мають право на в'їзд у країну, мають заповнювати спеціальну анкету. Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй сторінці у фейсбуці.

Для в'їзду на територію Австрії при собі необхідно буде мати негативний тест на COVID-19 та заповнену анкету. На урядовому сайті зазначено, що у випадку, коли людина не має технічних засобів для заповнення документа в інтернеті, форму можна заповнити вручну і використовувати в роздрукованому вигляді.

Після заповнення анкети онлайн, необхідно отримати підтвердження і показати його прикордонникам у роздрукованому вигляді.

Посол нагадав, що в Австрію можуть прибувати українські громадяни із дозволом на проживання, громадяни, які летять на лікування, або громадяни, у яких особливі сімейні обставини (весілля, похорон, хрестини). Для останнього пункту іноземці мають заздалегідь попередити австрійську владу про мету свого візиту та отримати підтвердження.

Нагадаємо: МОЗ оприлюднило оновлений перелік країн червоної та зеленої зон. У червоній зоні 78 країн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті