Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
В Україні запрацював сайт для перевірки забудовників

В Україні запрацював сайт для перевірки забудовників

Там можна перевірити цільове призначення об'єкту, інформацію про власника тощо

В Україні запрацював сайт для перевірки забудовників
Фото: pixabay.com

В Україні запрацював сервіс, який дозволяє отримати юридичний звіт із вторинного об’єкта нерухомості. Про це повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації.

Зазначається, що користувач може отримати інформацію про точну адресу об’єкта, площу, тип об’єкта (житлова/нежитлова), а для земельних ділянок цільове призначення, інформацію про власника, підстави набуття права власності, обтяження/обмеження, рекомендації щодо перевірки даних, які відсутні у звіті.

Надалі розробники планують додати інформацію з реєстру судових рішень, реєстру боржників,  реєстрів територіальних громад та інші відкриті дані.

Ресурс розробили юридична компанія Monitor.Estate спільно з OpenDataBot. Компанія стала переможцем конкурсу Open Data Challenge 2018, організованого за підтримки проєкту USAID/UK aid TAPAS Project «Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах»

Сервіс доступний за посиланням.

Нагадаємо, Mind підготував матеріал «Рейтинг інвестпривабливості столичних ЖК: які новобудови наразі недооцінені», де розповів про топ-50 проєктів, куди можна вкласти гроші, і скільки на цьому заробити.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті