Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
В Британії стартувало випробування супутникового інтернету Starlink

В Британії стартувало випробування супутникового інтернету Starlink

Днями глобальна супутникова система днями отримала ліцензію від британського регулятора

В Британії стартувало випробування супутникового інтернету Starlink
фото DR

Глобальна супутникова система Starlink від SpaceX розпочала випробування в Великобританії після того, як днями британський регулюючий орган з телекомунікацій Ofcom надав їй ліцензію.

Як повідомляє CNBC, представник Ofcom зазначив, що Starlink отримала «дозвіл на мережу наземних станцій» ще в листопаді 2020 року.

Ліцензія дозволяє Starlink продавати супутникові антени та інше комунікаційне обладнання в Великобританії, щоб люди могли приймати сигнали, що випромінюються мережею супутників Starlink.

Як відомо, інтернет Starlink схвалили також в Греції, Німеччині та Австралії. Восени минулого року SpaceX отримала дозвіл на запуск свого супутникового інтернету в Канаді.

Компанія SpaceX заснувала підрозділ Starlink в 2015 році. Глава компанії Ілон Маск, який зараз є найбагатшою людиною в світі, сказав, що хоче поліпшити доступ до інтернету в тих частинах світу, які наразі не обслуговуються провайдерами широкосмугового доступу. Він планує вивести на низьку навколоземну орбіту тисячі невеликих телекомунікаційних супутників, які зможуть передавати на землю високошвидкісний інтернет з малою затримкою.

Нагадаємо: минулого місяця стало відомо, що проєкт Starlink отримає $885 млн від влади США для забезпечення інтернетом сільської місцевості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті