Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
«ДТЕК Нафтогаз» встановив рекорд у приватному газовидобуванні України

«ДТЕК Нафтогаз» встановив рекорд у приватному газовидобуванні України

Компанія видобула на 11% більше, ніж торік

«ДТЕК Нафтогаз» встановив рекорд у приватному газовидобуванні України
фото: energo.dtek.com

«ДТЕК Нафтогаз» видобув 1,84 млрд куб. м природного газу за 2020 рік, що на 11% перевищило показник попереднього року й стало новим рекордом як для компанії, так і для всього сектору приватного газовидобування України. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

«За минулий рік інвестиції склали 3 млрд грн, що дозволило продовжити динаміку росту відповідно до довгострокової стратегії розвитку. У 2021 році ми ставимо перед собою ще більш амбітні цілі та продовжимо зміцнювати наш внесок у досягнення енергонезалежності України», – зазначив генеральний директор компанії Ігор Щуров.

Компанія збільшила видобуток завдяки завершенню буріння чотирьох високодебітних свердловин на Мачухському родовищі, проведенню заходів із інтенсифікації свердловин діючого фонду та впровадженню інноваційних технологій по всьому технологічному ланцюгу.

Крім того, «ДТЕК Нафтогаз» завершив реалізацію великого інфраструктурного проєкту та ввів у експлуатацію дотискні компресорні станції, які дозволять підвищити ефективність розробки Семиренківського родовища.

Компанія веде роботу з нарощування ресурсно-запасної бази та подальшого збільшення видобутку вуглеводнів відповідно до стратегії росту. «ДТЕК Нафтогаз» придбав спецдозвіл на користування надрами Будищансько-Чутівської ділянки та підписав угоду про розподіл продукції (УРП) по Зінківській площі.

Нагадаємо: «ДТЕК» Ахметова розриває договір оренди й повертає Добропіллявугілля державі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті