Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Шмигаль заявив про «конструктивну зустріч» з МВФ щодо ціни на газ

Шмигаль заявив про «конструктивну зустріч» з МВФ щодо ціни на газ

Позиції МВФ про перебіг зустрічі поки що немає

Шмигаль заявив про «конструктивну зустріч» з МВФ щодо ціни на газ
Фото: pixabay.com

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про зустріч із представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо питання ціни газу для населення. Про це урядовець написав у своєму телеграм-каналі.

«Провели конструктивну зустріч з МВФ щодо ціни на газ. Позиція нашого уряду: ринок газу в Україні має працювати. На жаль, деякі гравці ринку продовжують зловживати становищем, від чого страждають українці. Маємо знайти компроміс, що вже сьогодні захистить людей і допоможе ринку газу розвиватися у майбутньому», – повідомив Шмигаль.

Позиції МВФ про перебіг зустрічі поки що немає.

Напередодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що тарифи на газ для населення будуть знижені на понад 30%, вказуючи, що буде запроваджене «державне регулювання». На час карантину кабмін введе державну ціну на газ, що має скласти 6,99 гривні за куб. м газу. 

«Нафтогаз» заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за регульованою ціною 6,99 грн/куб. м
Також компанія, як постачальник «останньої надії», готова прийняти побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ.

Пізніше повідомлялося про те, що в Міжнародному валютному фонді занепокоєні можливим державним регулюванням цін на газ в Україні, адже це може призвести до порушення взятих в рамках Меморандуму зобов’язань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті