У Німеччині створять спеціальну «в’язницю» для порушників карантину
Туди відправлятимуть тих, на кого навіть штрафи не діють

У федеральній землі Саксонія влада ухвалила рішення організувати спеціальний центр для утримання громадян, які неодноразово порушували умови карантину, і тих, хто відмовляється дотримуватися заходів безпеки. Про це повідомляє Bild, на яке посилається РБК. Інформацію підтвердила місцева влада.
Видання назвало центр утримання «коронавірусною в'язницею». Вона буде створена на базі пункту розміщення біженців, побудованого в 2017 році. Як буде влаштовано утримування порушників у «коронавірусній в'язниці», поки що не ясно, але територія буде огороджена, а охорону здійснюватиме поліція.
В міністерстві соціальних справ Саксонії повідомили, що будівля колишнього центру для біженців буде спеціально переобладнана під нові цілі. Відправляти порушників у центр утримання будуть за рішенням суду. Спочатку ковід-дисидентам будуть направляти попередження, після цього – виписувати штраф, а якщо ці заходи не допоможуть – тільки потім злісних порушників відправлятимуть у «коронавірусну в'язницю».
Як зазначає Bild, навесні 2020 року міністр охорони здоров'я Саксонії Петра Кеппінген вже пропонувала обмежувати свободу порушників карантину, відправляючи їх у психіатричні лікарні.
За два тижні до Нового року в ФРН посилили карантинні заходи. Через тиждень в країні виявили британський штам коронавірусу.
На початку січня Німеччина продовжила до кінця місяця діючі обмеження і посилила їх. Протягом місяця жителі зможуть контактувати тільки з членами сім'ї. Харчовим закладам дозволяється продаж їжі на винос і доставка.
Обмежується пересування громадян – якщо в одному окрузі протягом семи днів зареєструють понад 200 нових випадків захворювання COVID-19 на 100 000 населення, місцевим жителям буде заборонено віддалятися більш ніж на 15 км від будинку без поважної причини. 12 січня Ангела Меркель попередила, що якщо владі не вдасться стримати поширення вірусу, то локдаун може бути продовжений до кінця березня.
Як повідомлялося, через пандемію Німеччина пережила найглибший економічний спад за більш ніж десятиліття.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].