Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Pfizer тимчасово скоротить поставки вакцини в Європу

Pfizer тимчасово скоротить поставки вакцини в Європу

Це пов’язано зі змінами на виробничих потужностях, щоб збільшити виробництво вакцини

Pfizer тимчасово скоротить поставки вакцини в Європу
фото DR

Компанія Pfizer з наступного тижня тимчасово скорочує поставки вакцини від коронавірусу в Європу, повідомляється на сайті Інституту суспільної охорони здоров'я Норвегії (FHI), передає Reuters.

Зниження поставок пов'язано з тим, що компанія Pfizer обмежила випуск, щоб збільшити виробничі потужності до 2 млрд доз вакцини в рік з 1,3 млрд в даний час, повідомляє FHI.

«Це тимчасове скорочення торкнеться всіх європейських країн», – сказали в FHI. – Поки що не ясно, скільки часу пройде, перш ніж Pfizer знову вийде на максимальну виробничу потужність».

Pfizer заявила, що їй довелося внести зміни в виробничий процес і обладнання, які потребуватимуть додаткових дозволів регулюючих органів.

«Хоча це тимчасово вплине на поставки в кінці січня – на початку лютого, однак це забезпечить значне збільшення доз, доступних для пацієнтів в кінці лютого і березні», – йдеться в заяві Pfizer.

 «В інституті вже створено запас вакцини на випадок виникнення непередбачених обставин, і поки що буде використовуватися він», – йдеться в повідомленні.

Пізніше МОЗ Німеччини повідомив, що поставки вакцини розробки BioNTech і Pfizer в країни ЄС відкладуть на 3-4 тижні.

Нідерландський телеканал NOS повідомляв, що близько ста осіб в Нідерландах заявили про побічні ефекти після отримання вакцини від коронавірусу компанії Pfizer. Також 14 січня стало відомо, що в Європі померли більше 30 людей похилого віку, щеплених вакциною Pfizer.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті