Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
Apple почала працювати над гнучким розкладним «айфоном»

Apple почала працювати над гнучким розкладним «айфоном»

Над подібними винаходами працюють Samsung, Motorola, Hauwei

Apple почала працювати над гнучким розкладним «айфоном»
фото Apple/Bloomberg

Компанія Apple зараз тестує прототип iPhone з гнучким екраном, але в найближчі роки випускати його не планують. Подібний винахід стане конкурентом для інших глобальних компаній, зокрема Samsung. Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія розробила прототип складних екранів для внутрішнього тестування, але не затвердила плани з випуску. За словами джерела Bloomberg, розробка в даний момент поки що просто у вигляді дисплея, а не повноцінного телефону.

Над подібними винаходами працюють і вже розповідають про свої плани – Samsung, Motorola, Hauwei. Apple розробила кілька розмірів складних екранів, в тому числі той, який розгортається до такого ж розміру, як 6,7-дюймовий дисплей на iPhone 12 Pro Max. Сучасні складні телефони мають розгорнуті екрани від 6 до 8 дюймів.

Розкладні екрани Apple, які тестуються, мають невидимі шарніри, а електроніка розташована за дисплеєм. Інші компанії недавно випустили пристрої з видимими шарнірами, що розділяють дві окремі панелі.

За словами співрозмовників агентства, загалом Apple не планує серйозних змін у 2021 році і зосередиться на випуску флагманських iPhone і iPad.

Для своєї лінійки планшетів Apple планує випустити новий iPad Pro, який буде схожий на поточну модель, але з дисплеєм MiniLED і набагато швидшим процесором. У розробці також перебуває тонший і легший iPad, який має той же дизайн, що і iPad Air 2019 року.

Нагадаємо, Apple запатентує нову розробку – екран, який самовідновлюється.

Тим часом, нагадаємо, Samsung представила розкладний смартфон Galaxy Z Flip 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті