У Броварах, Борисполі та Новгород-Сіверському 17 січня відбудуться повторні вибори мерів

У Броварах, Борисполі та Новгород-Сіверському 17 січня відбудуться повторні вибори мерів

Виборчі дільниці будуть відкриті з 8:00 до 20:00

У Броварах, Борисполі та Новгород-Сіверському 17 січня відбудуться повторні вибори мерів
Фото: oporaua.org

Жителі міст Бровари, Бориспіль (Київська область) і Новгород-Сіверський (Чернігівська область) у неділю, 17 січня, візьмуть участь у повторних виборах мерів. Такі рішення ухвалили місцеві територіальні виборчкоми, повідомляється на сайті ЦВК.

Виборчі дільниці будуть відкриті з 8:00 до 20:00.

Вибори міського голови Броварів відбудуться згідно з судовими рішеннями. Так, 9 листопада 2020 Київський окружний адміністративний суд визнав такими, що не відбулися, вибори мера і депутатів міської ради Броварської територіальної громади й зобов'язав територіальну виборчу комісію (ТВК) провести повторні вибори.

Спочатку в Броварах планувалося повторне голосування, оскільки жоден кандидат на пост мера не набрав більше ніж 50% голосів на виборах 25 жовтня.

Згідно з даними сайту Центральної виборчої комісії, чинний мер Броварів Ігор Сапожко (партія «Команда Ігоря Сапожка – Єдність») отримав підтримку 13 798 виборців (44,07%). На другому місці – висуванець від партії «Слуга народу» Дмитро Ратніков (4 186 голосів, або 13,37%).

Повторні вибори в Борисполі й Новгород-Сіверському призначені через те, що переможці виборчих перегонів померли. Так, Анатолій Федорчук, який був мером Борисполя з 2006 року, помер від COVID-19 28 жовтня 2020 року, ще до офіційного оголошення результатів виборів.

Мер Новгород-Сіверського Олег Бондаренко (обіймав цю посаду з 2015 року і лідирував за підсумками виборів у 2020 році) помер 29 жовтня в результаті двосторонньої пневмонії, викликаної COVID-19.

Як повідомлялося раніше, 25% українців вважають, що у 2021 році можливі дострокові вибори президента.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло