Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Уряд прийняв постанову про запровадження фіксованої ціни на газ, яка не буде перевищувати 6,99 грн

Уряд прийняв постанову про запровадження фіксованої ціни на газ, яка не буде перевищувати 6,99 грн

Обмеження цін на газ почнеться з наступного місяця

Уряд прийняв постанову про запровадження фіксованої ціни на газ, яка не буде перевищувати 6,99 грн
Фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів ухвалив рішення, відповідно до якого ціна на газ для споживачів не буде перевищувати 6,99 грн за куб. Рішення прийняли на позачерговому засіданні уряду 18 січня. 

Фіксована ціна діятиме до кінця опалювального сезону або до кінця карантину

Під час засідання прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що для споживачів, які мають підписані річні контракти за ціною менше як 6,99 грн, вартість газу не зміниться.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що тарифи на газ для населення будуть знижені на понад 30%, вказуючи, що буде запроваджене «державне регулювання». На час карантину кабмін введе державну ціну на газ, що має скласти 6,99 гривні за куб. м газу.

«Нафтогаз» заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за регульованою ціною 6,99 грн/куб. м Також компанія, як постачальник «останньої надії», готова прийняти побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ.

Пізніше повідомлялося про те, що в Міжнародному валютному фонді занепокоєні можливим державним регулюванням цін на газ в Україні, адже це може призвести до порушення взятих в рамках Меморандуму зобов’язань.

14 січня Шмигаль заявив про «конструктивну зустріч» з МВФ щодо ціни на газ. Позиції МВФ про перебіг зустрічі поки що немає. Згодом прем'єр-міністр заявив, що МВФ не висловлює свої «за» чи «проти» про рішення уряду щодо тарифів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті