Захворіло у світі
112,116,627
Померло у світі
2,485,601
Вилікувалось у світі
63,299,560
Захворіло в Україні
1,317,694
Померло в Україні
25,461
Вилікувалось в Україні
1,155,422
Спадкоємець Samsung Джей Лі отримав 30 місяців в'язниці у справі про хабарництво

Спадкоємець Samsung Джей Лі отримав 30 місяців в'язниці у справі про хабарництво

Це також не дозволить йому контролювати процес успадкування від свого батька, який помер в жовтні, що має вирішальне значення для збереження його контролю над Samsung

Спадкоємець Samsung Джей Лі отримав 30 місяців в'язниці у справі про хабарництво
фото www.flickr.com/photos/59110392@N06/38466795975

Південнокорейський суд засудив віцеголову Samsung Electronics Джея Лі до двох з половиною років тюремного ув'язнення. Як повідомляє CNBC, це матиме серйозні наслідки для його керівництва технологічним гігантом.

При цьому Лі буде відсторонений від прийняття важливих рішень в Samsung Electronics і від нагляду за процесом успадкування від свого батька, який помер в жовтні, що має вирішальне значення для збереження контролю над Samsung.

Нагадаємо: 52-річний Лі був визнаний винним в даванні хабаря партнеру колишнього президента Пак Кин Хе і поміщений у в'язницю на п'ять років у 2017 році. Він заперечував обвинувачення, вирок був пом'якшений і припинений за апеляцією, і його було звільнено після відбуття річного терміну. Потім Верховний суд відправив справу назад до Високого суду Сеула, який виніс рішення у понеділок,18 січня. За південнокорейськими законами може бути призупинене тільки тюремне ув'язнення терміном на три роки або менше. Для більш тривалих вироків людина повинна відбути термін без президентського помилування. З поверненням Лі за ґрати очікується, що рік, який він уже відсидів у в'язниці, буде зарахований у вирок.

Сьогоднішній вирок може бути оскаржений у Верховному суді.

Як повідомлялось, 25 жовтня помер 78-річний Лі Гон Хі, при якому компанія Samsung Electronics стала глобальним лідером на ринку смартфонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті