Фонд гарантування виставляє на аукціон пул активів «Фідобанку»

Фонд гарантування виставляє на аукціон пул активів «Фідобанку»

Початкова ціна лоту – 45,4 млн грн

Фонд гарантування виставляє на аукціон пул активів 	«Фідобанку»
Фото: finclub.net

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 22 січня 2021 року вчергове виставить на аукціон пул активів ПУАТ «Фідобанк» за стартовою ціною у 45,4 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

Зазначається, що до пулу активів увійшли 34 права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, укладеними з суб`єктами господарювання та фізичною особою, а також 350 позицій дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю. Загальна сума боргу за активами у складі пулу становить 1,3 млрд грн. Раніше ці активи уже багаторазово виставлялися на продаж на аукціоні – індивідуально та в пулі, зокрема, двічі у такому ж складі пулу, але поки не були продані через відсутність покупців.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону на електронному майданчику Prozorro.Продажі.

Початкова ціна лоту – 45,4 млн грн. Участь у торгах можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

Національний банк України 18 липня 2016 року за пропозицією ФГВФО прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУАТ «Фідобанк».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло