Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Учасники підгрупи з безпеки ТКГ домовилися про відновлення постачань газу до Мар'їнки

Учасники підгрупи з безпеки ТКГ домовилися про відновлення постачань газу до Мар'їнки

Питання буде конкретизовано під час спільного засідання ТКГ 21 січня

Учасники підгрупи з безпеки ТКГ домовилися про відновлення постачань газу до Мар'їнки
Фото: pixabay.com

Під час засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з питань Донбасу сторони досягли домовленості щодо відновлення газопостачання до м. Мар'їнки. Про це повідомляє українська делегація в ТКГ на своїй сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні відбулося засідання підгрупи з безпеки... Позитивним результатом відеоконференції стало досягнення принципової домовленості з відновлення газопостачання до н.п. Мар’їнки, яке було досягнуто завдяки активному сприянню голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, модератора робочої групи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи посла Яшара Халіта Чевіка», – йдеться в повідомленні.

Наголошується також, що основні зусилля української делегації спрямовані на збереження стійкого режиму припинення вогню і створення умов для подальшого переходу до наступних заходів, обумовлених під час Паризького саміту: розведення сил і засобів, розмінування ділянок місцевості тощо.

«Російська сторона наполягає на «...вдосконаленні координаційного механізму попередження порушень режиму припинення вогню». Наша делегація запропонувала розпочати таке вдосконалення з наступних актуальних питань: недопущення порушення режиму припинення вогню, які призводять до загибелі й поранення українських військовослужбовців, зокрема 11.01.21 року; сприяння проведенню інфраструктурних і ремонтних робіт на лінії розмежування», – додали в українській делегації.

Так, вищезазначені питання будуть конкретизовані під час спільного засідання ТКГ 21 січня.

Як повідомлялося раніше, уряд прийняв постанову про запровадження фіксованої ціни на газ, яка не буде перевищувати 6,99 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті