Захворіло у світі
117,164,167
Померло у світі
2,600,504
Вилікувалось у світі
66,375,679
Захворіло в Україні
1,410,061
Померло в Україні
27,204
Вилікувалось в Україні
1,199,229
Parler врятували росіяни, соцмережа частково відновила роботу

Parler врятували росіяни, соцмережа частково відновила роботу

Популярна серед прибічників Трампа платформа перейшла у власність DDos-Guard, якою керують двоє росіян з Ростова-на-Дону

Parler врятували росіяни, соцмережа частково відновила роботу
фото www.flickr.com/photos/digpunews/50824363881

Американська соціальна мережа Parler, популярна серед прихильників президента США Дональда Трампа, вранці 19 січня, частково відновила роботу.

Як повідомляє DW, напередодні на сторінці Parler з’явився допис глави компанії Джона Матца, в якому говорилося, що персонал працює над відновленням функцій соціальної платформи. Експерт з інтернету Рональд Джілметт сказав ЗМІ, що інтернет-адреси Parler тепер належать фірмі DDos-Guard, якою керують двоє росіян.

В минулому DDos-Guard співпрацювала з расистськими сайтами і надавала підтримку сайтам російського уряду. Як пояснив Джілметт, компанія DDos-Guard на своєму сайті вказує адресу в Шотландії з назвою Cognitive Cloud LP, проте насправді ця фірма належить двом росіянам з Ростова-на-Дону.

Нагадаємо:  Apple прибрала додаток соціальної мережі Parler з App Store на тлі кривавих заворушень у Вашингтоні. 

«Ми завжди підтримували представлення різноманітних точок зору в App Store, однак на платформі не місце погрозам насильством та незаконній діяльності. Parler не вжив достатніх заходів для припинення поширення погроз безпеці людей. Parler не буде в App Store, поки вони не вирішать цих проблем», – йдеться заяві техногіганта.

Google прибрала цей додаток з Google Play 8 січня.

Своєю чергою Parler подала в суд на Amazon після того, як компанія Джеффа Безоса вирішила припинити розміщувати її вебконтент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті