Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Дефіцит автомобільних чіпів в Китаї може зберігатися протягом десятиліття – Bloomberg

Дефіцит автомобільних чіпів в Китаї може зберігатися протягом десятиліття – Bloomberg

КНР імпортує переважну більшість мікросхем, які використовуються в традиційних та електричних авто

Дефіцит автомобільних чіпів в Китаї може зберігатися протягом десятиліття – Bloomberg
фото www.flickr.com/photos/130678987@N05/48364259711

Дефіцит автомобільних чіпів в Китаї може зберігатися протягом цілого десятиліття, але він має мало спільного з нинішніми збоями в поставках, через які виробництво в усьому світі різко скорочується.

Як повідомляє Bloomberg, генеральний менеджер Національного центру інноваційних технологій в області нових енергетичних транспортних засобів Юань Ченінь пояснив, що основними причинами є швидкозростаючий попит на електрокари в КНР, відсутність в країні місцевих технічних ноу-хау і стійка геополітична напруженість.

«Китайська індустрія мікросхем знаходиться під величезним тиском, – сказав він. – Я не думаю, що проблему можна вирішити відразу».

Проблема, на думку експерта, носить більш системний характер. Ланцюжок поставок в країні буде залишатися вразливим до тих пір, поки китайські компанії не створять власні виробничі потужності і самі не почнуть виробляти напівпровідники, які використовуються в електромобілях.

«Якщо ми не вирішимо цю проблему, автомобільна промисловість може повернутися туди, де вона була десятиліття тому»  з точки зору конкурентоспроможності, наголосив Юань Ченінь.

Китай є найбільшим автомобільним ринком в світі, проте йому доводиться імпортувати переважну більшість чіпів, які використовуються у виробництві автомобілів. Збільшити масштаб буде непросто. В автомобілі використовується більше 100 різних типів мікросхем, які допомагають контролювати все, від кермового управління до зв'язку та регулювання швидкості. Окрім того, напівпровідники для автомобілів в порівнянні з напівпровідниками для iPhone або ноутбуків повинні бути більш міцними, здатними витримувати діапазон температур і набагато більші навантаження.

16 січня голова Міністерства промисловості та інформаційних технологій КНР Сяо Яцин заявив, що китайським компаніям необхідно підвищити свою конкурентоспроможність в ланцюжку поставок і прискорити розробку мікросхем і операційних систем.

Як відомо, автовиробники у всьому світі в останні тижні постраждали від загострення глобальної нестачі напівпровідників, яка призвела до скорочення виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті