Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Microsoft і Honda інвестували $2 млрд в розробника безпілотних автомобілів Cruise

Microsoft і Honda інвестували $2 млрд в розробника безпілотних автомобілів Cruise

Origin повністю автономний і не має руля та інших традиційних засобів для керування

Microsoft і Honda інвестували $2 млрд в розробника безпілотних автомобілів Cruise
фото Cruise

Компанія-розробник безпілотних автомобілів Cruise, яка є підрозділом General Motors, залучила $2 млрд, у результаті чого її оцінка зросла до $30 млрд, однак деталі угоди не розкриваються.

У числі інвесторів – компанії Honda і Microsoft, яка також стане стратегічним партнером проекту. Так, Cruise буде використовувати її хмарну платформу Azure.

Завдяки партнерству, Cruise зможе зекономити на хмарних сервісах, а Microsoft – протестувати деякі системи в сферах машинного навчання і робототехніки. Для Microsoft це перше партнерство з компанією-розробником безпілотників.

Як пише slashgear.com, компанія Cruise була заснована в 2013 році в Сан-Франциско, а в 2016 році її придбала General Motors за $1 млрд.

З того часу амбіції компанії розширилися. У минулому році Cruise продемонструвала Origin – спеціально розроблений автономний автомобіль, який компанія має намір використовувати як таксі для перевезення пасажирів.

Побудований на платформі електромобіля Ultium від GM, Origin не має руля та інших традиційних засобів для керування водієм, натомість він є повністю автономним.

GM і Cruise працювали з Honda над розробкою Origin. Безпілотне авто, як очікується, буде вироблятися на недавно перейменованому заводі GM у Детройті.

Тим часом конкурент Tesla залучив від Amazon рекордні $2,6 млрд на розробку електрокарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті