Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Apple зіткнулася з проблемами про розробці гарнітури віртуальної реальності – Bloomberg

Apple зіткнулася з проблемами про розробці гарнітури віртуальної реальності – Bloomberg

Перша гарнітура Apple буде коштувати набагато дорожче, ніж аналоги конкурентів

Apple зіткнулася з проблемами про розробці гарнітури віртуальної реальності – Bloomberg
Фото Michael Short/Bloomberg

Apple зіткнулася з труднощами при розробці своєї першої гарнітури віртуальної реальності, пише Forbes з посиланням на Bloomberg.

За словами джерел видання, Apple планувала випустити гарнітуру в 2022 році. Компанія не вважає, що пристрій отримає таку ж популярність, як iPhone, пише Bloomberg: мова йде про створення нішевого продукту, який стане попередником окулярів доповненої реальності, розрахованих на більш масову аудиторію.

За даними джерел агентства, перша гарнітура Apple буде коштувати набагато дорожче, ніж аналоги конкурентів, які коштують від $300 до $900.

Компанія навряд чи зможе продавати більше однієї гарнітури в день в кожному роздрібному магазині, припустили джерела Bloomberg. 

Apple планує використовувати в своїй гарнітурі потужні чіпи і дисплеї з набагато вищою роздільною здатністю, ніж у існуючих продуктів VR. Деякі з протестованих у пристрої чипів перевершують за продуктивністю процесор M1 – перший процесор, який Apple розробила для Mac після відмови від Intel.

У роботі над пристроями інженери компанії зіткнулися з рядом труднощів. Зокрема, через те що компанія вирішила додати в гарнітуру вентилятор і потужні процесори, у розробників виникли побоювання, що пристрій виявиться занадто великим і важким і буде тиснути на шию.

Крім того, Apple відмовилася від простору, який виробники VR-гаджетів зазвичай залишають для користувачів, які носять окуляри. Це дозволило наблизити гарнітуру до обличчя користувача та зменшити її розмір. Для споживачів з поганим зором компанія залишила в гарнітурі місце для спеціальних лінз, які за необхідності можна вставити в гаджет, розповіли джерела. Однак через це гарнітура може потрапити під правила, що регулюють продаж продукції за рецептом.

За даними джерел Bloomberg, спочатку Apple планувала використовувати в гарнітурі менш потужні процесори і перекласти більшу частину роботи на окремий пристрій в будинку користувача, який передаватиме контент на гарнітуру по бездротовій мережі. Але пізніше від цієї ідеї відмовилися, тому що гарнітура повинна працювати як автономний пристрій.

Щоб знизити вагу пристрою, Apple планує використовувати тканинний корпус, відмовившись від металевої конструкції, яку компанія використовує для більшості продуктів.

Крім технічних складнощів, на процес розробки вплинула і пандемія коронавірусу: інженери Apple могли працювати в офісі тільки в певні дні, що сповільнило процес.

Розробники гарнітури ще будуть доопрацьовувати прототип, пише Bloomberg. Окуляри доповненої реальності Apple планувала представити в 2023 році, але їх створення поки що на початковій стадії, і до виходу продукту може пройти ще кілька років, розповіли співрозмовники агентства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті