Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Третій локдаун в Британії може тривати до літа – Джонсон

Третій локдаун в Британії може тривати до літа – Джонсон

Влада впроваджує нові штрафи і зосереджується на контролі за тим, щоб люди дотримувались протиепідемічних обмежень

Третій локдаун в Британії може тривати до літа – Джонсон
фото www.flickr.com/photos/spelio/49745898446

Третій локдаун у Великобританії, схоже, триватиме довше, ніж прогнозувалось. Як повідомляє Bloomberg, британський уряд попередив, що занадто рано думати про пом'якшення обмежень.

Прем'єр-міністр Борис Джонсон і міністр внутрішніх справ Пріті Пател відмовились від своїх попередніх слів щодо того, що Великобританія повернеться до нормального життя до квітня, навіть попри те, що у країні триває програма масової вакцинації.

Замість цього уряд переключився на посилення дотримання діючих протиепідемічних обмежень на тлі побоювань, що занадто багато людей як і раніше порушують правила, що ускладнює контроль над поширенням хвороби.

Міністри розглядають можливість виплати 500 фунтів ($683) всім, у кого виявлять позитивний результат тесту на COVID, щоб переконати більше людей з симптомами пройти тестування. Політика, яка обходитиметься у близько 2 млрд фунтів на місяць, буде спрямована на те, щоб допомогти людям подолати страх втратити дохід в разі примусової самоізоляції в результаті позитивного тесту, йдеться в документі з посиланням на документ від 19 січня.

Патель оголосив про нові штрафи в розмірі 800 фунтів ($1097), які накладатимуться на людей, викритих у відвідуванні домашніх вечірок.

«Ще занадто рано говорити або навіть припускати, коли ми зможемо зняти обмеження, – сказав Пател. – Ця країна залишається в лещатах пандемії».

Коли Джонсона запитали, чи може ізоляція тривати до літа, він не виключив цього, наголосивши, що новий штам коронавірусу «набагато більш заразний».

На Джонсона тиснуть члени його Консервативної партії, які наполягають на тому, щоб він розробив план ослаблення карантину, як тільки уряд виконає свою задачу по вакцинації 15 млн людей – мета, яку він хоче досягти до 15 лютого.

Нагадаємо: влада Німеччини вирішила продовжити жорсткий локдаун до 14 лютого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті