Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
ВАКС продовжив слідство у справі розтрати зерна Держрезерву

ВАКС продовжив слідство у справі розтрати зерна Держрезерву

Слідство триватиме до 12 серпня

ВАКС продовжив слідство у справі розтрати зерна Держрезерву
Фото: apostrophe.ua

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) продовжив до 12 серпня строк розслідування справи про заволодіння майном філії «Хлібна база» державного підприємства «Охтирський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України у Сумській області. Таке рішення 19 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС.

Детектив НАБУ просив суд продовжити слідство у справі, оскільки наразі неможливо його завершити. За словами детектива, йому необхідно провезти ще низку слідчих дій. Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково і продовжив слідство до 12 серпня.

Як відомо, 22 листопада НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. директора філії «Хлібна база» Олегу Красноскутському. 24 листопада його відправили під цілодобовий домашній арешт. 9 грудня НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. майстра зміни елеватора філії «Хлібна база», а 16 грудня – в.о. начальника виробничо-технічної лабораторії цього ж підприємства.

Нагадаємо, за версією слідства, у листопаді в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті