Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Аналітики прогнозують для Apple рекордні квартальні результати

Аналітики прогнозують для Apple рекордні квартальні результати

Наступної середи компанія опублікує свої фінансові результати

Аналітики прогнозують для Apple рекордні квартальні результати
фото Shutterstock

Наступного тижня, 27 січня, Apple відзвітує за підсумками минулого кварталу. Більшість ринкових експертів сходяться на думці, що результати американської корпорації будуть рекордними, пише DailyComm з посиланням на Market Watch. Консенсус-прогноз аналітиків Уолл-стріт передбачає, що виручка виробника iPhone досягне $102,5 млрд.

Однак аналітик Morgan Stanley Кеті Х'юберт налаштована ще більш оптимістично і вважає, що на тлі високих показників продажів iPhone 12 оборот Apple в заключній чверті 2020 року міг досягти $108,2 млрд. Також прогноз Morgan Stanley передбачає прибуток Apple в $1,5 в розрахунку на акцію, тоді як в середньому по ринку експерти очікують результат на рівні $1,41 на акцію (дані опитування FactSet), передає видання.

В аналітичній замітці Х'юберт називає iPhone 12 «найуспішнішим продуктовим дебютом Apple за останні п'ять років». Судячи з усього, споживачі віддають перевагу більш дорогій версії iPhone з великими за розміром дисплеями і додатковим обсягом пам'яті, що сприяє маржі Apple.

Аналітик Morgan Stanley не дуже турбується через можливу слабкість попиту на менші за розміром версії iPhone 12 і iPhone 12 mini. Х'юберт вважає, що ці моделі більше затребувані на зарубіжних ринках, які чутливіші до цін. Також вона зазначила, що Apple продовжує вигравати від проблем у Huawei, оскільки показники переходу користувачів зі смартфонів Huawei на Apple досягли піку за останні 15 місяців.

Щодо інших продуктових категорій Apple, таких як планшети iPad, комп'ютери Mac і мобільні пристрої, оцінки Morgan Stanley також перевершують середні прогнози Уолл-стріт. Фахівці вважають, що пандемія, на тлі якої зберігається дистанційний режим роботи і навчання, разом з передноворічним ажіотажем на ринку, мали забезпечити впевнений підйом на зазначених напрямках.

Нагадаємо, Apple розробила технологію, яка дозволить володіти одним iPhone відразу кільком користувачам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті