Захворіло у світі
177,058,656
Померло у світі
3,828,472
Вилікувалось у світі
161,259,501
Захворіло в Україні
2,224,992
Померло в Україні
51,769
Вилікувалось в Україні
2,136,176
«Дарниця» у співпраці з європейським виробником розробила новий муколітик
Pekлama

«Дарниця» у співпраці з європейським виробником розробила новий муколітик

Препарат застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи

«Дарниця» у співпраці з європейським виробником розробила новий муколітик
фото: darnitsa.ua

«Дарниця» у співпраці з європейським виробником, що спеціалізується на розробці гранул для оральних розчинів, шипучих гранул і таблеток, а також таблеток, що розчиняються в ротовій порожнині розробила лікарський засіб «ДВАЦЕ». Препарат застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи. Про це повідомляється на сайті компанії.

Андрій Обрізан, генеральний директор фармацевтичної компанії «Дарниця»: «Дарниця – активний гравець в сфері міжнародної кооперації. Ми розвиваємо партнерство у сфері продуктової розробки з європейськими компаніями. Наші партнери з Італії, Іспанії, Ірландії, Греції, Польщі та Болгарії такі ж високотехнологічні компанії, як і Дарниця, вони володіють власними запатентованими технологіями, тому така співпраця прискорює появу на українському ринку нових якісних лікарських засобів»

«ДВАЦЕ» випускається в формі шипучих таблеток, що містять діючу речовину ацетилцистеїн. Показаний при гострих та хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння. Ацетилцистеїн у складі препарату полегшує відходження мокроти. Крім цього, ацетилцистеїн сприяє підвищенню синтезу глутатіону, який є важливим фактором детоксикації. Ця особливість ацетилцистеїну дає можливість застосовувати його в якості антидоту при гострих отруєннях парацетамолом та іншими речовинами (альдегідами, фенолами тощо).

«ДВАЦЕ» доступний у двох лікарських формах – «ДВАЦЕ 200», таблетки шипучі, по 200 мг №20 і «ДВАЦЕ ЛОНГ», таблетки шипучі, по 600 мг №10. Препарат має зручне первинне пакування в формі туби з герметичною кришкою, яка забезпечує захист від вологи та є зручною при використанні.

Лікарський засіб відпускається без рецепта і рекомендований до застосування дітям віком від 2 років. Свідоцтво про державну реєстрацію «ДВАЦЕ 200» UA/18138/01/01,«ДВАЦЕ ЛОНГ» UA/18139/01/01).

З 25 січня «ДВАЦЕ» доступний в аптеках по усій території України (за винятком Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України).

Про «Дарницю»:

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. У 2019 Дарниця оголосила про трансформацію бізнесу. Компанія провела ребрендинг і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів і діджиталізацію процесів. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології і болю.

Бенефіціари компанії – родина Загорій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті