Застраховані збитки від катастроф в 2020 році перевалили за $97 млрд – AON

Застраховані збитки від катастроф в 2020 році перевалили за $97 млрд – AON

Загальні економічні втрати за минулий рік перестраховочний брокер оцінив в $268 млрд

Застраховані збитки від катастроф в 2020 році перевалили за $97 млрд – AON
фото www.flickr.com/photos/ilocosnorte/20647431479

Перестраховий брокер AON підрахував, що збитки від катастроф, застрахованих приватним сектором або державними програмами, склали 97 млрд протягом 2020 року. Як повідомляє Reinsurance News, у 2019 році цей показник становив $71 млрд.

Загальні економічні втрати за минулий рік були оцінені в $268 млрд, спричинені 416 катастрофами, в результаті чого пробіл у захисті склав 64%.

Звіт AON за 2020 рік також показує, що економічні втрати були на 8% вище середньорічних втрат за це сторіччя.

«Глобальна реакція на соціально-економічну нестабільність, викликану пандемією COVID-19, привела до посилення уваги до інших системних ризиків, зокрема до зміни клімату, і викликає докорінну зміну пріоритетів бізнесу», – сказав Грег Кейс, генеральний директор AON.

Він також наголосив на необхідності розширення співпраці між державним і приватним секторами, яке буде мати важливе значення для усунення зростаючого пробілу в захисті і підвищення стійкості до стихійних лих.

У минулому році тропічний циклон виявився найдорожчою загрозою, що викликала прямі економічні збитки на суму понад $78 млрд. За ним послідували повінь на $76 млрд і сильний шторм на $63 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті