Керівники великих банків заявили, що робота з дому втрачає свою ефективність

Керівники великих банків заявили, що робота з дому втрачає свою ефективність

Вони пророкують «бум» в економіці після закінчення пандемії

Керівники великих банків заявили, що робота з дому втрачає свою ефективність
фото Shutterstock

Робота на дому виявилася напрочуд успішною для глобальних банків протягом першого року пандемії коронавірусу, але з часом втрачає свою ефективність, заявили два авторитетних топ-менеджери на віртуальній зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передає Reuters.

«Добре, що ця система працює, і працює непогано, але я не думаю, що це стійка модель», – сказав генеральний директор Barclays Джес Стейлі.

Мері Ердос, керуюча управлінням активами і капіталом в JPMorgan Chase & Co, додала: «Це зношується. Це важко».

За словами Ердос, щоб співробітники могли зосередитися, потрібно «багато внутрішньої сили і стійкості, але немає енергії, яку ви отримуєте від інших людей в колективі».

Стейлі зазначає, що надалі буде все важче «підтримувати рівень культури і співпраці, який ці великі фінансові установи повинні мати».

Він прогнозує, що дедалі більше людей повернуться в офіси на роботу, але матимуть можливість працювати з дому.

За словами Ердос, керівники вважали, що перші успіхи роботи на дому були обумовлені новизною і адреналіном від необхідності так швидко адаптуватися.

Тепер, за її словами, керівники зіткнулися з імовірністю того, що COVID-19 і його варіанти збережуться протягом тривалого часу.

«Світу доведеться придумати, як адаптуватися, – сказала топ-менеджер JPMorgan.

На думку глави Barclays, світова економіка може пережити бум після пандемії, подібний до «бурхливих 20-х років», що послідував за пандемією іспанського грипу 1918 року. За його словами, відкладений попит є повсюдним і сприятиме швидкому зростанню.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті