Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Кабмін спрямував 1,4 млрд грн на монетизовані компенсації за електроопалення

Кабмін спрямував 1,4 млрд грн на монетизовані компенсації за електроопалення

Компенсації нараховуватимуться автоматично

Кабмін спрямував 1,4 млрд грн на монетизовані компенсації за електроопалення
фото: kmu.gov.ua/mediagallery

Кабінет Міністрів підтримав рішення про компенсацію окремим категоріям громадян, у яких встановлено електроопалення. Загальна сума виплат – 1,4 млрд грн. Таке рішення було прийняте на засіданні уряду в середу.

«Уряд підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Продовжуємо реалізацію нашої 8-крокової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу», – зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, це рішення торкнеться багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
Кабмін схвалив спрямування цих коштів Міністерству соціальної політики для надання компенсації на оплату електричної енергії, спожитої в першому кварталі 2021 року, у зв'язку зі скасуванням окремих знижених тарифів деяким категоріям споживачів (окрім тих, які мають субсидію).

Зокрема, йдеться про мешканців будинків з електроопалювальними установками, які станом на 31 грудня 2020 року мали право на знижений тариф; мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків і будинків, де відсутнє централізоване теплопостачання, які станом на 31 грудня 2020 року мали право на знижений тариф; багатодітні та прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

Компенсація покриватиме різницю вартості спожитої електроенергії, яка виникла через скасування знижених тарифів і застосування фіксованої ціни для побутових споживачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті