Стало відомо, коли IKEA відкриє свій перший магазин міського формату в Україні

Стало відомо, коли IKEA відкриє свій перший магазин міського формату в Україні

Магазин в Києві стане першим магазином IKEA в міському форматі в регіоні південно-східної Європи

Стало відомо, коли IKEA відкриє свій перший магазин міського формату в Україні
фото foter.com

Власник однієї з найбільших у світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому, шведська компанія IKEA, 1 лютого відкриє перший магазин міського формату в Україні. Як повідомляє пресслужба компанії, він буде відкритий в торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall в Києві.

«Магазин міського формату в Києві стане першим магазином IKEA в міському форматі в регіоні південно-східної Європи (України, Румунія, Хорватія, Сербія та Словенія). Такий формат є частиною нової стратегії компанії, мета якої – стати ближче до людей в центрі міст і зробити свої рішення і послуги для будинку ще доступніше», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, IKEA планувала відкрити перший магазин в міському форматі в ТРЦ Blockbuster Mall до кінця 2020 року, однак на перешкоді стала пандемія.

Нагадаємо: у грудні у Києві відкрився вже третій пункт видачі товарів, які можна замовити на сайті компанії: у ТРЦ Lavina Mall, у ТЦ Auchan Rive Gauche і в Metro.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло