Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
В Міненерго спростували виплату компенсацій газзбутам через знижений тариф

В Міненерго спростували виплату компенсацій газзбутам через знижений тариф

Зазначається, що право на компенсацію мають лише суб’єкти ринку, на яких покладені спеціальні обов’язки

В Міненерго спростували виплату компенсацій газзбутам через знижений тариф
Фото: pixabay.com

Постачальники газу не будуть отримувати компенсації з державного бюджету за продаж газу населенню за ціною 6,99 гривні за кубометр, оскільки на них не покладені спецзобов'язання. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

«На інтернет ресурсах, з посиланням на висновок Міністерства фінансів, розміщується інформація про можливість постачальників газу, які за рішенням Кабінету Міністрів у лютому – березні 2021 року будуть реалізовувати газ для побутових споживачів за ціною не більше 6,99 грн, отримати ... компенсацію за рахунок коштів усіх платників податків», – йдеться в повідомленні.

«Звертаємо увагу, на підставі ст. 11 Закону «Про ринок природного газу» право на компенсацію виникає виключно у суб’єктів ринку, на яких покладені спеціальні обов’язки», – зазначили в Міненерго.

«Рішення про встановлення граничної ціни на природний газ прийняте не на підставі і не на виконання ст. 11 Закону «Про ринок природного газу» і не покладає на постачальників природного газу жодних спеціальних обов’язків, а тому постачальники природного газу, які будуть постачати газ за ціною не більше 6,99 грн, не виконують спеціальних обов’язків і не можуть претендувати на отримання компенсації відповідно до ст. 11  Закону «Про ринок природного газу», – заявили в міністерстві.

Як повідомлялося раніше, постачальники газу, які за рішенням Кабінету міністрів в лютому-березні 2021 року реалізовуватимуть газ для побутових за ціною не вище 6,99 грн, можуть отримати компенсацію за рахунок коштів всіх платників податків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті