VW кинув виклик Google і взявся за розробку власного ПЗ для автономних автомобілів
Між тим, автоконцерн не виключає співпраці з технокомпаніями в деяких областях

Німецький автомобільний концерн Volkswagen запланував самостійно розробити більшу частину програмного забезпечення, яке буде використовуватися в його автономних автомобілях. Про це заявив глава Audi Маркус Дусман, передає Automotive News Europe.
Автовиробник не виключає спільної співпраці в деяких областях, додав він.
«Але в майбутньому ми будемо виробляти більшу частину програмного забезпечення самостійно», – наголосив Дусман.
За його словами, VW прагне досягти рівня Google в розробці цього типу програмного забезпечення.
Видання зазначає, що Daimler і VW розробляють свої власні автономні автомобільні операційні системи, щоб мати можливість конкурувати з великими технологічними компаніями, такими як Apple і Amazon.
Попри заклики до злиття з конкурентами, VW зараз планує працювати незалежно, підкреслюючи свою позицію другого за величиною виробника автомобілів у світі після Toyota.
Дусман підкреслив, що німецький концерн впевнений, що зможе встановити нові стандарти програмного забезпечення для автономних транспортних засобів. Якщо інші компанії захочуть приєднатися до цих стандартів, вони зможуть це зробити, додав генеральний директор Audi.
VW об'єднав свою команду розробників програмного забезпечення в нещодавно створений підрозділ Car.Software.Org, в якому працює близько 5000 осіб, що розробляють операційну систему VW.OS.
Нагадаємо: за результатами минулого року Toyota обійшла VW і вперше за п'ять років знову зайняла верхню позицію по обсягам продажів автомобілів у всьому світі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].