Сервіс Payoneer виходить на біржу через злиття зі SPAC-компанією
При цьому керівництво Payoneer продовжить очолювати компанію

Платіжна платформа Payoneer стане публічною шляхом злиття зі SPAC-компанією FTAC Olympus Acquisition Corporation. Вартість компанії після закриття угоди оцінюється в $3,3 млрд. Злиття також передбачає $300 млн приватних інвестицій у публічний капітал, передає прес-служба Payoneer.
3 лютого 2021 глобальна платіжна платформа Payoneer оголосила про вихід на біржу шляхом злиття зі FTAC Olympus Acquisition Corporation – спеціалізованою компанією для поглинань, або SPAC. Такий спосіб виходу на фондовий ринок – альтернатива тривалій і дорогій процедурі IPO, зазначає пресс-служба. SPAC-компанії створюються спеціально для виведення непублічного підприємства на біржу та проходять IPO до потенційного злиття.
Очікується, що угода буде закрита в перші 6 місяців 2021 року. Після завершення реорганізації створена холдингова компанія буде перейменована в Payoneer Global Inc. При цьому керівництво Payoneer продовжить очолювати компанію. Вартість компанії після закриття угоди оцінюється в $3,3 млрд.
Угода також містить $300 млн приватних інвестицій від Wellington Management, Dragoneer Investment Group, Fidelity Management & Research Company LLC, Franklin Templeton та інших компаній. Очікується, що після реорганізації на балансі Payoneer буде приблизно $563 млн. У 2021 компанія планує отримати виторг у розмірі $432 млн.
За 2020 рік платформа Payoneer опрацювала платежі на суму понад $44 млрд.
«Вихід на біржу надасть значні фінансові ресурси, які допоможуть прискорити інвестиції в нашу платформу, розширити пакет продуктів і ще більше покращити якість обслуговування клієнтів. Payoneer, як і раніше, очолюватиме наша досвідчена команда менеджерів. Фахівці FTAC Olympus – одні з найдосвідченіших експертів фінтех-індустрії – стануть довіреними консультантами на нашому спільному шляху до стабільного зростання, – зазначив Скотт Галіт, CEO Payoneer. – Payoneer стане публічною компанією після завершення угоди. Ми будемо продовжувати тримати наших клієнтів, замовників і партнерів у курсі всіх майбутніх новин».
«Ми збільшуємо можливості нашої платформи і розширюємо сервіси для того, щоб зробити фінансові послуги доступними кожному», – коментує Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.
Payoneer надає бізнесам можливість здійснювати грошові перекази з будь-якої точки світу так само легко, як і локально.
Платіжна платформа Payoneer оптимізує глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, торгових майданчиків і бізнесів у більш ніж 200 країнах світу. Payoneer надає набір послуг, який включає міжнародні платежі, оборотний капітал, податкові рішення, торгові сервіси та управління ризиками. Співпрацює з лідерами цифрової індустрії, такими як Airbnb, Amazon, Google і Upwork. Заснована у 2005 році.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].