Кількість вітроенергетичних установок у США досягла рекорду в 2020 році

Кількість вітроенергетичних установок у США досягла рекорду в 2020 році

За рік було збудовано майже 17 ГВТ потужностей

Кількість вітроенергетичних установок у США досягла рекорду в 2020 році
фото pixabay.com

У 2020 році кількість вітроенергетичних установок у США майже подвоїлася в порівнянні з попереднім роком і досягла рекордного рівня.

Як повідомляє Bloomberg, згідно зі звітом Американської асоціації чистої енергії (American Clean Power Associatiom), за рік девелопери побудували майже 17 ГВт потужностей, яких достатньо для живлення понад 5 млн будинків. Велика частина цього зростання припала на IV квартал, оскільки девелопери приступили до завершення проєктів до очікуваного закінчення терміну дії федеральних податкових пільг в кінці року.

«2020 рік є був знаменним, – сказала Хізер Зічал, генеральний директор асоціації.  – Попри всі проблеми, які COVID-19 поставив перед нашим бізнесом, ми все одно побили майже всі рекорди по потужності і зростанню».

У доповіді говориться, що наразі у США є близько 122 ГВт діючих вітроенергетичних потужностей, яких достатньо для забезпечення енергією близько 38 млн будинків. Техас встановив найбільшу потужність в минулому кварталі, за ним слідують Вайомінг, Оклахома і Айова.

В останні місяці 2020 року вітроенергетика США оновила добові і погодинні рекорди вироблення. Погодинні дані, зібрані Управлінням енергетичної інформації, зафіксували годинний рекорд, встановлений 22 грудня, і добовий рекорд, встановлений на наступний день.

Протягом 2021 року в США планується ввести в експлуатацію 12,2 ГВт нових вітрових потужностей. Більше половини з них – в Техасі та Оклахомі.

Нагадаємо: уряд Данії дав дозвіл на будівництво першого штучного енергетичного острова в Північному морі. Проєкт коштує $34 млрд і передбачає будівництво платформи із сотнями вітрогенераторів, які, за планами, мають допомогти країні досягти кліматичної нейтральності до 2050 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло