Cукупний дохід п'яти найбільших ІТ-компаній складає $1,1 трильйона

Cукупний дохід п'яти найбільших ІТ-компаній складає $1,1 трильйона

За час пандемії загальна капіталізація компаній зросла вдвічі

Cукупний дохід п'яти найбільших ІТ-компаній складає $1,1 трильйона
Фото: pixabay.com

П’ять найбільших світових IT-гігантів – Apple, Microsoft, Amazon, Alphabet (власник Google) та Facebook – протягом пандемії хвороби COVID-19 збільшили власні прибутки на 20% до $1,1 трильйона. Про це пише The Wall Street Journal.

Загальна ринкова капіталізація зазначених IT-гігантів склала $8 трлн, збільшившись наполовину.

Як зазначається, компанія Apple виросла, зокрема завдяки зростанню попиту на ноутбуки, планшети та інші пристрої на тлі карантину та віддаленої роботи.

Продажі виробів компанії Microsoft також зросли на тлі адаптації людей до дистанційної роботи та карантинних обмежень, зокрема шляхом реалізації ігрових приставок Xbox, ноутбуків Surface тощо.

Компанія Amazon зміцнила свої позиції на ринку на тлі зростання популярності торгівлі в e-commerce. У 2020 році виторг компанії збільшився на 38%, до $386 млрд. Окрім того, через сплеск попиту на дистанційні покупки Amazon збільшила штат на 500 000 співробітників.

Послуги Google у 2020-му виявилися надзвичайно популярними, оскільки ще більше людей стали витрачати гроші в мережі інтернет.

Навіть компанія Facebook виграла від того, що люди стали більше часу проводити вдома. Компанія запровадила нові функції, наприклад покупки в Instagram, щоб отримати вигоду від буму e-commerce.

Як повідомлялося раніше, Франція та США вирішили обкласти технологічних гігантів «глобальним податком».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті