Тайвань оштрафував Deutsche Bank і три інших банки за валютні операції

Тайвань оштрафував Deutsche Bank і три інших банки за валютні операції

Їх обвинуватили у спекуляціях щодо зростання курсу місцевої валюти за участю зернових компаній

Тайвань оштрафував Deutsche Bank і три інших банки за валютні операції
фото www.flickr.com/photos/154596038@N08/27640605777

Тайвань оштрафував Deutsche Bank і трьох інших іноземних кредиторів після розслідування спекуляцій з приводу зростання курсу місцевої валюти минулого року за участю зернових компаній.

Як повідомляє Bloomberg, центральний банк країни вирішив відкликати дозвіл Deutsche Bank на торгівлю поставочними та безпоставочними форвардними контрактами на тайванський долар, також банку буде заборонено проводити операції з похідними валютними інструментами протягом двох років.

ING Groep і Australia & New Zealand Banking Group не зможуть брати участь в торгівлі поставочними та безпоставочними форвардними контрактами протягом дев'яти місяців, в той час, як Citigroup забороняється торгувати поставочними форвардними контрактами на тайванський долар протягом двох місяців. Покарання, накладені на місцеві підрозділи, набирають чинності в понеділок, 8 лютого.

За даними центрального банку Тайваню, вісім провідних трейдерів харчових продуктів в Азії за допомогою шести зарубіжних банків створили в цілому $11 млрд у своїх поставочних форвардних позиціях на тайванський долар станом на кінець липня. Позиції були засновані на зарубіжних фізичних торгах зерном, які навмисно проводилися через їх тайванські підрозділи для спекуляції на національній грошовій одиниці, що впливало на стабільність ринку.

У цьому замішані Cargill і Louis Dreyfus, а також Deutsche Bank, Citigroup, JPMorgan Chase & Co і Standard Chartered.

Шість банків порушили правила, тому що форвардні угоди повинні були здійснюватися на основі їх реальних потреб, додав центральний банк.

Центральний банк Тайваню жорстко регулює, скільки доларів можуть накопичувати іноземні компанії, щоб уникнути спекуляцій з валютою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті