Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
В Росії відібрали право на проведення чемпіонату з боротьби

В Росії відібрали право на проведення чемпіонату з боротьби

Причиною стали санкції, запровадженні через використання допінгу

В Росії відібрали право на проведення чемпіонату з боротьби
https://unitedworldwrestling.org

В United World Wrestling (UWW) прийняли рішення про перенесення місця проведення чемпіонату світу зі спортивної боротьби 2022 року.

Очікувалося, що світовий форум відбудеться в Красноярську (Росія). Тепер турнір проведуть в Бєлграді (Сербія). Про це повідомляється на офіційному сайті UWW, на який посилається XSport.ua.

Таке рішення прийнято через нещодавній вердикт Спортивного арбітражного суду (CAS) в Лозанні (Швейцарія) – російський спорт отримав тимчасову дискваліфікацію за черговий допінговий скандал.

Президент UWW Ненад Лаловіч зазначив, що чемпіонат світу зі спортивної боротьби в Красноярську відбудеться після зняття санкцій, в 2023 році.

Причиною вибору нового місця проведення світового форуму стало те, що Бєлград чудово прийняв індивідуальний Кубок світу, який пройшов наприкінці 2020 року.

У липні 2019 року Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) запідозрило 298 російських спортсменів у застосуванні допінгу. 17 грудня 2020 року Спортивний арбітражний суд визнав обґрунтованим рішення ВАДА позбавити Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) статусу відповідності та застосував санкції до РФ строком на два роки.

Згідно з рішенням, російські спортсмени до кінця 2022 року на Олімпійських іграх і чемпіонатах світу будуть виступати без прапора і гімну РФ. Крім того, Росію позбавили права претендувати на проведення чемпіонатів світу і проводити їх, наголошує Українська правда.

Російським чиновникам, включаючи президента Путіна і прем'єр-міністра Михайла Мішустіна, членам Держдуми, представникам Адміністрації президента і різних федеральних міністерств і агентств, заборонили займати керівні посади в будь-яких міжнародних спортивних федераціях. Вони не можуть бути присутніми на змаганнях, серед яких Олімпійські і Паралімпійські ігри, а також чемпіонати світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті