Захворіло у світі
116,113,398
Померло у світі
2,581,237
Вилікувалось у світі
65,643,187
Захворіло в Україні
1,394,061
Померло в Україні
26,919
Вилікувалось в Україні
1,194,373
DAN.IT education відкриває новий навчальний центр на правому березі
Реклама

DAN.IT education відкриває новий навчальний центр на правому березі

 

Этот материал также доступен на русском
DAN.IT education відкриває новий навчальний центр на правому березі

Попит на професії в галузі IT щодня зростає: що далі, то більше студентів прагнуть здобувати освіту в IT та звертаються за допомогою в професіональній реалізації саме до команди DAN.IT education. Стрімкий попит на освіту в IT-сфері став вирішальним фактором для відкриття нового навчального центру в Києві – тепер вже на правому березі.

Новий навчальний центр DAN.IT education знаходиться за адресою: вул. Володимирська, 77А (БЦ Solo Plus, 2-й поверх). «Ми обрали таку локацію для того, щоб зробити навчання комфортнішим для кожного студента. Поруч – одразу три станції метро: Палац Спорту, Льва Толстого та Університет, тож студенти зможуть без перешкод дістатися на навчання», – говорить Ксенія Столбова, генеральний директор  DAN.IT education.

В новій локації на правому березі для студентів відкрито 2 аудиторії для навчання, самостійної та командної роботи. Також – зона для нетворкінгу, де студенти можуть знайомитись один з одним, обговорювати ідеї нових проектів, спілкуватися з більш досвідченими колегами. З кожним студентом DAN.IT одночасно працюють викладач, ментор, координатор і HR-фахівець.

Наразі в навчальному центрі DAN.IT education відкрито набір в групи за напрямами:

  • Frontend – для тих, кого цікавить безпосередньо кодування, програмування;
  • UI/UX дизайн – для тих, хто прагне створювати дизайн інтерфейсів;
  • Digital Marketing – для спеціалістів, які цікавляться просуванням IT-продуктів;
  • Курси з програмування для дітей та підлітків – для тих, хто робить перші кроки в IT.

«Студентів навчають експерти, які мають успішний досвід на внутрішньому та міжнародному IT-ринках. Відмінність DAN.IT education від інших навчальних центрів полягає в тому, що ми пропонуємо лише офлайн-навчання – попри популярність онлайн-освіти.

Такий формат допомагає студентам ефективно працювати в командах та швидко отримувати зворотний зв’язок від менторів. Студенти не вивчають суху теорію, а працюють над реальними кейсами. Після закінчення навчання кожен студент має портфоліо – ймовірно, саме тому 73% наших випускників працевлаштовуються за обраним фахом», – продовжує Ксенія.

Місія DAN.IT education – й надалі забезпечувати IT-освіту безкомпромісно високого рівня. З кожним студентом навчального центра працює HR-менеджер, який надає рекомендації щодо вибору компанії для стажування та працевлаштування, дає поради щодо покращення резюме та підготовки до співбесіди. Кожен випускник DAN.IT education отримує можливості для стрімкого старту кар’єри в IT.

Більше про це – вже цієї суботи на Дні відкритих дверей у новому навчальному центрі на правому березі. Це – можливість для студентів та їхніх батьків подивитись, як все влаштовано в DAN.IT education, особисто поспілкуватись з викладачами та менторами, а також обрати навчальну програму та пройти вступне тестування на схильність до програмування.

День відкритих дверей проходитиме 13 лютого, з 11:00 до 13:00.
Адреса: вул. Володимирська, 77А (БЦ Solo Plus, 2-й поверх, DAN.IT education).
Ця подія буде корисною для всіх, хто цікавиться можливостями освіти та подальшої кар’єри в IT.

Участь у події безкоштовна, але за попередньою реєстрацією на сайті DAN.IT education.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті