Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Facebook вирішив створити аналог аудіочату Clubhouse - NYT

Facebook вирішив створити аналог аудіочату Clubhouse - NYT

Проект знаходиться на ранній стадії розробки

Facebook вирішив створити аналог аудіочату Clubhouse - NYT
фото DR

Facebook вирішив створити аудіочат, який міг би стати аналогом програми Clubhouse, чия популярність різко зросла на початку 2021 року. Про це The New York Times розповіли два джерела, знайомих з питанням, передає The Bell.

Засновник Facebook Марк Цукерберг давно розглядав можливість введення в соцмережі голосового спілкування, уточнюють співрозмовники NYT. У неділю, 7 лютого, він з'явився в Clubhouse і взяв участь в його ток-шоу The Good Time Show, де обговорив технології доповненої і віртуальної реальності.

Незабаром після того, як Цукерберг особисто випробував Clubhouse, він доручив співробітникам розробити аналог програми. Проект знаходиться на ранній стадії розробки, і про його точну назву поки що невідомо.

На питання NYT про створення аналога Clubhouse представник Facebook зазначила, що компанія багато років пов'язує людей за допомогою відео- та аудіотехнологій, тому завжди шукає нові способи покращити формат спілкування між користувачами.

Представник Clubhouse відмовився від коментарів.

Наприкінці 2020 року Twitter також почав тестувати аудіоплатформу Spaces, яка може скласти конкуренцію Clubhouse.

Голосова соціальна мережа Clubhouse була запущена в березні 2020 року, а через рік її аудиторія перевалила за 3 млн чоловік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті