Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Стратегічні підприємства «Укроборонпрому» трансформують у холдинг «Оборонні системи України»

Стратегічні підприємства «Укроборонпрому» трансформують у холдинг «Оборонні системи України»

Підприємства будуть об’єднані за напрямами у 6 галузевих субхолдингів

Стратегічні підприємства 	«Укроборонпрому» трансформують у холдинг 	«Оборонні системи України»
Фото: ukroboronprom.com.ua

Стратегічні підприємства державного концерну «Укроборонпром» трансформують у новий оборонний холдинг «Оборонні системи України». Про це повідомила пресслужба ДК «Укроборонпром».

«Підприємства «Укроборонпрому», які мають стратегічне значення для обороноздатності нашої країни, будуть трансформовані у новий оборонний холдинг «Оборонні системи України». Підприємства будуть об’єднані за напрямами у 6 галузевих субхолдингів: авіаремонтний, бронетехніки, радарних систем, морських систем, високоточного озброєння, боєприпасів та спецхімії», – йдеться в повідомленні.

ДП «НВК «Прогрес», відомий керованими артилерійськими снарядами типу «Квітник», зокрема, увійде до складу майбутнього субхолдингу «Боєприпаси та спецхімія».

«Місією утворення галузевого субхолдингу «Боєприпаси та спецхімія» є розробка і виробництво новітніх та перспективних зразків засобів ураження для забезпечення поточних та майбутніх потреб Сил безпеки та оборони держави», – розповів генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Зазначається, що ніжинський «Прогрес» має стратегічне значення для економіки й безпеки України. Крім продукції військового призначення, підприємство спеціалізується на виробництві медичної техніки, зокрема на сучасних офтальмологічних апаратах.

Ключовим призначенням «Прогресу» є забезпечення потреб армії. Підприємство входить до п'ятірки світових виробників артилерійських коригувальних снарядів.

«Впродовж останніх років підприємством проведено глибинну модернізацію «Квітника» задля повного імпортозаміщення російських компонентів, які раніше застосовувались в конструкції цього виробу. Минулого року макетні зразки 152-мм керованого артилерійського снаряду успішно пройшли полігонні випробування, готові до попередніх та державних випробувань, та наступного серійного виробництва в рамках держоборонзамовлення», – розповів директор ДП «Науково-виробничий комплекс «Прогрес» Олександр Матюхін.

Як повідомлялося раніше, одне з основних завдань Міністерства стратегічних галузей промисловості на 2021 рік – корпоративна реформа «Укроборонпрому» та зростання експорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті