Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Spotify дозволить працювати з дому й після пандемії

Spotify дозволить працювати з дому й після пандемії

Програма почне функціонувати влітку

Spotify дозволить працювати з дому й після пандемії
Фото: pixabay.com

Керівництво музичного стрімінгового сервісу Spotify оголосило про запуск програми Work From Anywhere, завдяки якій співробітники зможуть працювати практично в будь-якому місці на власний вибір. Про це повідомляє Engadget.

Видання зазначає, що рішення повернутися до офісу чи продовжити працювати з дому співробітники Spotify прийматимуть самостійно. Якщо працівник обере місце, де поблизу немає офісу компанії, йому оформлять членство в кооперативі. Spotify назвав цей крок «новим способом співпраці, який дозволяє людям працювати з будь-якого місця, де вони найефективніше думають і творять».

Програма почне функціонувати влітку. Співробітникам потрібно буде поспілкуватися з менеджером та командою, щоб зрозуміти, як часто вони відвідуватимуть офіс – якщо взагалі робитимуть це.

Як зазначається, певні обмеження щодо робочого місця все ж таки існують. Вони пов'язані з часовими поясами та законами країни, у якій живе працівник.

Таким чином, Spotify долучається до кількох інших великих технологічних компаній, зокрема Twitter, Facebook та Microsoft, які практикують віддалену роботу, що забезпечує більшу гнучкість у діяльності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті