Україна й ОАЕ підписали двосторонні документи про оподаткування й боротьбу з тероризмом

Україна й ОАЕ підписали двосторонні документи про оподаткування й боротьбу з тероризмом

Також про визнання сторонами водійських посвідчень, інвестиції у сільське господарство й захист довкілля

Україна й ОАЕ підписали двосторонні документи про оподаткування й боротьбу з тероризмом
Фото: president.gov.ua

Під час візиту президента України Володимира Зеленського до Об'єднаних Арабських Еміратів підписано низку двосторонніх документів, спрямованих на розвиток відносин між країнами, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зокрема, як зазначається, було підписано Протокол між урядами України та ОАЕ про внесення змін до Угоди між урядом України й урядом ОАЕ про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи й капітал.

«Реалізація цього документа послабить фіскальне навантаження на суб’єкти господарювання, сприятиме діловій активності та активізує господарську діяльність», – відзначили в пресслужбі президента.

Окрім того, Кабінет Міністрів України та уряд ОАЕ підписали Угоду про співпрацю у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом.

Також був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ ОАЕ про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія.

Ще один підписаний документ – Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України й Офісом Державного міністра продовольчої та водної безпеки ОАЕ для заохочення іноземних інвестицій у сільське господарство.

Також був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері розвитку туристичного сектору між Державним агентством розвитку туризму України та Міністерством економіки ОАЕ, що має на меті активізувати співпрацю в туристичній галузі та збільшить двосторонній пасажиропотік.

Меморандум про взаєморозуміння у сфері землеустрою між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру і Міністерством зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ передбачає обмін досвідом з використання та охорони сільськогосподарських земель, збереження, відтворення та підвищення родючості ґрунтів, впровадження та вдосконалення електронних послуг у сфері землеустрою, моніторингу екологічного стану земель та ґрунтів внаслідок впливу зміни клімату й негативних процесів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло