«Слуги народу» вирішили вільно голосувати щодо законопроєкту про обіг зброї

«Слуги народу» вирішили вільно голосувати щодо законопроєкту про обіг зброї

На голосування його планують винести в четвер

«Слуги народу» вирішили вільно голосувати щодо законопроєкту про обіг зброї
Фото: pixabay.com

Депутатська фракція «Слуга народу» ухвалила рішення про вільне голосування своїх депутатів щодо законопроєкту про обіг цивільної зброї, який Верховна Рада має намір розглянути в четвер. Про це повідомив глава комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, якого цитує «Інтерфакс-Україна»

«Велика дискусія, яка спостерігається в суспільстві, вона також відбувалася і у фракції, і таким самим чином думки розділилися (щодо можливості придбання у власність короткоствольної вогнепальної зброї, – Mind). І тому на засіданні фракції було ухвалене рішення про вільне голосування фракції з цього питання».

За його словами, дискусія головним чином полягала в тому, чи можливо вирішувати придбання у власність і зберігання вдома короткоствольної вогнепальної зброї (пістолета чи револьвера), як передбачає основний законопроєкт.

Водночас народний депутат «Слуги народу», голова підкомітету з держбезпеки і оборони парламентського комітету з питань національної безпеки Ірина Верещук вважає, що даний законопроєкт обов'язково повинен був пройти через комітет з нацбезпеки. Вона повідомила, що багато членів профільного комітету з цієї причини не підтримають законопроєкт про обіг короткоствольної зброї.

Зі свого боку їхній колега по партії керівник парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, що частина законопроєкту щодо можливості придбання у власність короткоствольної вогнепальної зброї «має підтримку навіть у фракції», а також він переконаний, що законопроєкт буде підтриманий під час голосування в залі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло