Adidas оголосила про початок процедури продажу Reebok

Adidas оголосила про початок процедури продажу Reebok

Обидва бренди зможуть краще реалізувати свій потенціал незалежно один від одного, вважають в керівництві

Adidas оголосила про початок процедури продажу Reebok
фото Adidas

Один з найбільших світових виробників товарів для спорту Adidas AG завершив оцінку активів Reebok, якою володів з 2006 року. Компанія має намір почати підготовку цього активу до продажу. Про це йдеться в повідомленні холдингу.

«У рамках розробки своєї нової п'ятирічної стратегії Adidas завершила оцінку стратегічних альтернатив Reebok. У результаті цієї оцінки компанія вирішила почати процес, спрямований на продаж Reebok. Надалі Холдинг має намір зосередити свої зусилля на подальшому зміцненні лідируючих позицій бренду Adidas на світовому ринку спортивних товарів», – ідеться в повідомленні.

«Довгострокові можливості зростання в нашій галузі є досить привабливими, особливо для знакових спортивних брендів, – сказав генеральний директор Adidas Каспер Рорстед, слова якого наводяться в повідомленні. – Після ретельного розгляду ми дійшли висновку, що бренди Reebok і Adidas зможуть значно краще реалізувати свій потенціал зростання незалежно один від одного. У найближчі місяці ми будемо ретельно працювати над тим, щоб забезпечити успішне майбутнє бренду Reebok і команді, що стоїть за ним».

Adidas придбала 100% Reebok International Ltd в 2006 році за $3,8 млрд.

За минулі роки Adidas так і не вдалося зробити бренд високоприбутковим. Лише в 2018 році Reebok повернувся до прибутку, а в 2019 році продажі показали двовідсоткове зростання. У минулому році вартість цього активу була знижена Adidas до $1 млрд.

Акції Adidas відреагували на заяву про продаж падінням на 1%.

Нагадаємо, у жовтні Bloomberg повідомив про наміри Adidas продати свій бренд Reebok.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті