Ексочільнику відділу «Харківтрансгазу» повідомили про підозру

Ексочільнику відділу «Харківтрансгазу» повідомили про підозру

Через його дії «Укртрансгазу» завдано майже 64 млн грн збитків

Ексочільнику відділу «Харківтрансгазу» повідомили про підозру
https://t.me/dsi_npu

Ексочільнику відділу «Харківтрансгазу» повідомили про підозру. Через його дії під час проведення закупівель для модернізації системи управління компресорної станції «Уктрансгазу» завдано 63,9 млн грн збитків. Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України у своєму телеграм-каналі.

Згідно з повідомленням, для розробки проєкту кошторисної документації  залучили приватну компанію, що не мала необхідного досвіду робіт у цій галузі. Крім того, встановлено, що такого роду документація з відповідними технічними вимогами вже була в розпорядженні АТ «Укртрансгазу».

Попри це, тодішній керівник одного із відділів УМГ «Харківтрансгаз», підготував проєктно-кошторисну документацію.

На підставі розроблених документів, обладнання закупили за завищеною в чотири рази вартістю. Ці дії завдали АТ «Укртрансгазу» 63,9 млн грн збитків. Сума підтверджується рядом проведених експертиз.

Сьогодні, 18 лютого, екскерівнику відділу УМГ «Харківтрансгаз» повідомили про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Наразі підозрюваний обіймає керівну посаду у вітчизняній газотранспортній компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті