Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Waymo почала тестувати свої робо-таксі у Сан-Франциско

Waymo почала тестувати свої робо-таксі у Сан-Франциско

Безпілотні авто без водія отримали друге дихання в умовах пандемії коронавірусу

Waymo почала тестувати свої робо-таксі у Сан-Франциско
фото https://venturebeat.com

Американська компанія Waymo оголосила, що почала своїх робо-таксі за участю добровольців у Сан-Франциско, щоб зібрати відгуки і покращити свою технологію, пише venturebeat.com.

Раніше компанії дозволяли проводити випробування автомобілів тільки в столиці штату Арізона Фініксі. Компанія Waymo належить холдингу Alphabet (в нього також входить Google).

У Фініксі в грудні 2018 року Waymo запустила свій перший комерційний сервіс таксі без водія, Waymo One.

Експерти прогнозують, що пандемія прискорить використання автономних транспортних засобів для транспортування і доставки. Безпілотні автомобілі, фургони та вантажівки, в яких немає водія, обіцяють звести до мінімуму ризик поширення хвороб, тому рівень довіри в усьому світі до автономних транспортних засобів став знано вищим, ніж три роки тому, згідно з опитуваннями Deloitte.

Waymo заявляє, що її безпілотні електричні позашляховики Chrysler Pacificas і Jaguar I-Pace проїхали понад 20 млрд автономних миль за допомогою комп'ютерного моделювання і 20 млн автономних миль по дорогах загального користування в 25 містах.

За допомогою програми Waymo One учасники тестування зможуть вказати пункти посадки і висадки і дізнатися очікуваний час прибуття. Після поїздки пасажирам запропонують оцінити поїздку за п'ятибальною шкалою.

Waymo  має у розпорядженні близько 153 автомобілі і 268 водіїв, які завжди знаходяться в машині під час руху на випадок екстреної ситуації.

«Ми починаємо з обмеженої кількості автомобілів і водіїв, але з часом будемо розвиватися. Тестові  поїздки пропонуються за участю одного оператора », – сказав представник компанії. «Варто мати на увазі, що це робиться для тестування продукту і постійного покращення технології, і нам потрібно буде пройти ще багато кроків, перш ніж ми зможемо розгорнути сервіс для широкої публіки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті