Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Автовласникам у Британії виплатять по 3000 фунтів, якщо вони відмовляться від своїх традиційних авто

Автовласникам у Британії виплатять по 3000 фунтів, якщо вони відмовляться від своїх традиційних авто

Програму в якості експерименту запустять в одному з міст на 2 роки

Автовласникам у Британії виплатять по 3000 фунтів, якщо вони відмовляться від своїх традиційних авто
фото Shutterstock

Британська влада готова заплатити автовласникам до 3000 фунтів стерлінгів, якщо вони відмовляться використовувати свої автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами і будуть користуватися частіше іншими видами транспорту, які менше забруднюють навколишнє середовище. Про це пише Коммерсант з посиланням на The Times.

Ініціатива буде здійснюватися в рамках нової програми з ослаблення залежності великих міст від автомобілів, що має призвести до зниження рівня завантаженості доріг і покращення якості повітря.

Програма орієнтована на власників дизельних автомобілів, випущених до 2016 року, і власників бензинових автомобілів випуску до 2006 року.

Для початку програма буде запущена тільки в Ковентрі і, можливо, на півдні Англії.

Після закінчення дворічного терміну ефективність програми буде проаналізована. Фахівці зроблять оцінку необхідного обсягу вкладень в програму, щоб вона дійсно призвела до тривалих змін в звичках людей щодо транспортних засобів.

В Ковентрі власникам автомобілів, які відповідають вимогам програми, буде запропоновано на два роки відмовитися від них. Натомість їм на карту буде перерахована грошова сума в розмірі від 1500 до 3000 фунтів, витрачати кошти можна буде на оплату громадського транспорту, таксі, каршерінг, оренду велосипедів, електроскутерів і т. д.

Як розраховує місцева влада, поступово використання коштів платників податків для підтримки цієї програми буде замінюватися інвестиціями приватних компаній.

Як повідомлялося, Київ потрапив у четвірку міст із найзабрудненішим у світі повітрям, при цьому основним джерелом забруднення повітря стали саме автомобілі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті