Нафтопровід Медведчука передали «Укртранснафті»

Нафтопровід Медведчука передали «Укртранснафті»

Вартість переданого майна оцінюється у 200 млн грн

Нафтопровід Медведчука передали 	«Укртранснафті»
Віктор Медведчук
Фото: УНІАН

НАК «Нафтогаз України» надав згоду на передачу АТ «Укртранснафта» на тимчасове відповідальне зберігання без права користування арештованого майна ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс». Про це повідомляє Укрінформ, у розпорядженні якого є документ прийнятого рішення.

«Надати згоду на прийняття АТ «Укртранснафта» на тимчасове відповідальне зберігання (без права користування) арештованого майна ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс», – йдеться в документі.

«Укртранснафта» отримає на зберігання об'єкти нерухомості, виробничі, технологічні та об'єкти лінійної частини, з яких складається технологічний комплекс розташованої на території України частини магістрального нафтопроводу «Самара – Західний напрямок».

Водночас, як зазначається в рішенні, таке зберігання здійснюватиметься за умови компенсації державою витрат, які нестиме «Укртранснафта».

Вартість переданого майна оцінюється у 200 млн грн.

ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс» зі статутним капіталом 105,56 млн грн належить «Нафтобітумному заводу» (51%), International Trading Partners (48% якої пов’язують із Віктором Медведчуком) та Анатолію Шеферу (1%).

19 лютого РНБО запровадила санкції проти Медведчука й Оксани Марченко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті