Україна зареєструвала вакцину Pfizer проти COVID-19

Україна зареєструвала вакцину Pfizer проти COVID-19

В Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19 та скорочує її до п'яти робочих днів

Україна зареєструвала вакцину Pfizer проти COVID-19
Фото: Maksim Goncharenok/Pexels

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив про реєстрацію в Україні вакцини від COVID-19 компанії Pfizer. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Вакцинація в Україні здійснюється зареєстрованими препаратами. Учора в Україні зареєстрували два препарати імунобіологічні для профілактики COVID: це препарат CoviShield/AstraZeneca... а також зареєстровано вакцину Pfizer», – сказав Ляшко.

Раніше пресслужба Міністерства охорони здоров'я України повідомила про реєстрацію в Україні вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) для екстреного медичного застосування проти COVID-19, яку раніше вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров'я.

В Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19 та скорочує її до п'яти робочих днів.

Нагадаємо: в Україну доставили 500 000 доз вакцини від COVID-19.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло