Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Компанія DT World з ОАЕ запропонує Україні програму реформи митниці – ОП

Компанія DT World з ОАЕ запропонує Україні програму реформи митниці – ОП

DT World має досвід роботи з митними службами у більш ніж 100 країнах світу

Компанія DT World з ОАЕ запропонує Україні програму реформи митниці – ОП
https://www.president.gov.ua/

Компанія DT World (ОАЕ) пропонує Україні співпрацю у реформуванні, модернізації української митниці, спрощенні, пришвидшенні та покращенні її роботи. Про це повідомляється на сайті президента.

Зустріч пройшла за участю заступниці голови ОП Юлії Свириденко, віцепрем'єр-міністр – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, міністра фінансів Сергія Марченка, голови Державної митної служби Павла Рябікіна, радника голови ОП Тимофія Милованова з головним операційним директором (COO) DT World Махмудом Аль Бастакі.

«Керівник DT World зазначив, що його компанія має досвід роботи з митними службами у більш ніж 100 країнах світу та пропонує рішення, які допомагають реформувати й модернізувати митницю, дають змогу покращити захист кордонів держави від незаконного переміщення товарів завдяки автоматичній системі оцінки ризиків усіх трансакцій, підвищити рівень доходів, пришвидшити процес митного оформлення для трейдерів», – йдеться у повідомленні.

Махмуд Аль Бастакі зазначив, що результатом впровадження підходів та рішень, які пропонує компанія, буде збільшення обсягів торгівлі та зростання національного ВВП. Україна може суттєво покращити свій рівень за індексом ефективності логістики (LPI) Світового банку, на який орієнтуються інвестори.

За його словами, компанія готова запропонувати Україні свої розробки та допомогти у впровадженні нових підходів, що не вимагатиме від держави капітальних інвестицій.

Віцепрем'єр Михайло Федоров зазначив, що в Україні ключовою проблемою є не IT-розробки, де країна має величезний потенціал, а реінжиніринг процесів. У зв’язку з цим він поцікавився, чи може компанія DT World допомогти у цьому питанні в межах потенційної співпраці.

Операційний директор DT World запропонував організувати відповідну команду, яка вивчить українську систему, процеси, проведе комплексну перевірку, і після цього еміратська компанія запропонує українській стороні дорожню карту майбутньої роботи.

«Дійсно, дуже важливим є питання законодавства, реінжинірингу процесів і створення відповідної електронної системи, тому що без оцінки механізму ризиків це не працюватиме», – розповів він.

Нагадаємо: під час візиту Зеленського до ОАЕ підписані меморандуми та контракти на суму від $3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті