Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Несподівано: носіння окулярів знижує ризик заразитися коронавірусом втричі

Несподівано: носіння окулярів знижує ризик заразитися коронавірусом втричі

Причиною вчені вважають те, що такі люди менше торкаються обличчя

Несподівано: носіння окулярів знижує ризик заразитися коронавірусом втричі
фото Shutterstock

Імовірність заразитися коронавірусом у людей, які носять окуляри, можливо, втричі менша, ніж у інших. Про це свідчать результати проведеного в Індії дослідження, передає Голос Америки.

Попередні результати дослідження показують, що власники окулярів, можливо, отримують додатковий захист, тому що вони рідше торкаються до очей, ніж більшість людей.

Дотик і протирання очей забрудненими руками може бути важливим шляхом зараження COVID-19, вказано в публікації, розміщеній на сайті medRxiv, де збираються результати медичних досліджень до їх рецензування.

Нове дослідження показало, що ризик зараження був в 2-3 рази нижчим серед тих, хто носить окуляри «протягом тривалого часу», тобто не менше восьми годин на день, наголошується в публікації.

Дослідження проводилося влітку минулого року в медичному центрі KV COVID Hospital в окрузі Канпурдехат на півночі країни. У ньому брало участь 304 пацієнти віком від 10 до 80 років.

Нагадаємо, вчені з’ясували, що у людей, які перехворіли на  COVID-19, імунітет проти вірусу зберігається протягом як мінімум дев'яти місяців після хвороби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті