Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Нацбанк вивів три компанії з фінансового ринку

Нацбанк вивів три компанії з фінансового ринку

Водночас шість компаній отримали ліцензію

Нацбанк вивів три компанії з фінансового ринку
Фото: bank.gov.ua

Національний банк України (НБУ) вивів з ринку три компанії та видав ліцензії шести новим учасникам. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Зазначається, що Національний банк виключив ПТ «Ломбард «Балканіка» та ПТ «Єгорова і компанія «Ломбард Партнер» з Державного реєстру фінансових установ, а також ТОВ «Астра Лізинг» з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

ПТ «Ломбард «Балканіка» мало ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту. Ліцензія була анульована 22 січня 2021 року. ПТ «Єгорова і компанія «Ломбард Партнер» мало ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту. Вона була анульована 29 січня 2021 року. Активи цих двох ломбардів становили 12,1 млн грн, або 0,3% від загального обсягу ринку ломбардів станом на 1 жовтня 2020 року.

ТОВ «Астра Лізинг» мало ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу. Її було анульовано 22 січня 2021 року. Компанія не надавала свою звітність до Нацбанку.

Крім того, Національний банк уніс до Державного реєстру фінансових установ шість нових учасників: ТОВ «Інтелпей», ТОВ «ФК «Рейн», ТОВ «ФК «Айквітас», ТОВ «ФК «Совран», ТОВ «Мега Фінанс» та ТОВ «Диметра Фінанс».

3 лютого Нацбанк відкликав у дев’яти компаній ліцензії на право надання фінпослуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті